Základné druhy pyžám

 (226)  

Také patříte mezi ty, kteří se v pyžamu cítí velmi příjemně a útulně? Přestože najdeme i lidí, kteří namísto pyžama nosí legíny, tričko či kraťasy, nošení pyžama v pravém slova smyslu přináší úplně jiný pocit pohodlí. Pokud si tedy chcete koupit nové, jaké možnosti pro vás existují? Inspirujte se v tomto článku, ve kterém si řekneme o možných střizích pyžama pro vás.

 Známe několik druhů dámského pyžama:

Dámské saténové pyžamo - pokud je ve vašem šatníku oblíbený styl sexy, pak bude pro vás pravé pyžamo právě tohoto střihu. Většinou se skládá tílka na úzkých špagetových ramínkách a krátkých kalhot. Takové pyžamo je vhodné, pokud chcete být okouzlující pro svou polovičku iv noci nebo pokud jednoduše preferujete vzdušnější a chladnější látky.

Pyžamo s krátkými kalhotami a rukávem - li se lépe cítíte v kratším pyžamu, ale o něco pohodlnějším střihu, pak je pro vás ideální střih pyžama, který má krátké kalhoty a krátký rukáv na pyžamovém tričku. Takový druh se vám bude výborně nosit já jaro, ale i na podzim.

 

Pyžamo s dlouhým rukávem - během zimních měsíců nepochybně budete milovat pyžamo, které má dlouhý rukáv na kalhotách i na tričku. Takový střih vám přispěje k pocitu pohodlí a bude vám v něm nesmírně dobře. Pokud máte pyžamo s dlouhým rukávem, není třeba v místnosti nadměrně topit a přitom vám stále bude teplo.

Kromě pyžama určitě doma nezapomínejte ani na příjemné papuče či župan.

 

 (226)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla