VITAJ PODZIM - jaký outfit si zvolit na podzim.

 (175)  

Dámské oblečení na přechodné období

Jelikož chladné dny se čím dál více blíží a nám nezbývá, jen ty krásné, letní věci odložit ze skříní a vytahovat teplejší dámské svetry, dámské bundy do chladného a deštivého počasí. V tomto podzimním období které se pomaličku ale jistě blíží, byste neměli milé dámy zapomínat na teplejší kabáty, ve kterých určíte vyniknete. Podzimní barvy jsou charakteristické typickou barevností podzimní přírody. Teplejší barvy nebo kaštanové s teplým podtónem v tomto období je určíte šik.

Dámské bundy, koženky a kabáty jsou stále v kurzu

Podzimní móda opět útočí a my přicházíme s kolekcí krásných stylových dámských podzimních bund, ve kterých budete okouzlující a cítit se úžasné. Podzimní období je chladné a v tomto nepřetržitém chladném počasí, třeba být co nejlépe a dostatečné oblečený. Dámský kabát je určíte tou správnou volbou a je dobrým společníkem pro chladné a podzimní počasí. Tyto dámské kabáty ať hnědý nebo sexy černý dámský kabát se dají kombinovat s různými kousky džínami vysokými lodičkami, kterými nic nezkazíte. Nebojte se milé dámy kombinovat a experimentovat. Jste dáma a takto to má i být. Abyste byli exkluzivní a stylová. Ve vašem šatníku musí dominovat černá barva. Černá barva představuje eleganci a luxus, působí spíše negativně i šedá barva, ale je barvou, která sluší každé z nás.

Dámské kožené bundy

Svetřík je vhodnou kombinací, vhodná je i dámská koženka a stylové džíny. Tento outfit je šik a vhodný na běžné nošení ať už do práce nebo na večer s přáteli. Pokud milujete semiš, tak určíte je elegantním prvkem i semišová dámská bunda v sladce růžové barvě, který je taktéž elegantní. Růžová barva se považuje za barvu klidu a štěstí a skvělé pohody. Známé celebrity milují růžovou barvu a je to barva, která je opět IN! V růžové barvě dominuje spontánnost a hravost, nejen co se týče oblečení. Herečka Elizabeth Hurley růžovou nosí ráda ať už v pudrové, pastelové nebo cukrátkové. Ne přece každá obliby tuto barvu a ne každé z nás sluší, ale tato barva není určena jen pro mladé dívky i pro dámy.

Černá bunda je stále IN

Zcela černý vzhled je ideální volbou pro ty ženy, které chtějí vypadat sofistikovaně a temně. Od kanceláře až po speciální událost. Vidíme krátkou černou koženou dámskou bundu. Myslím že každá z nás má v šatníku alespoň jednu sexy černou dámskou koženou bundu. Černá je vždy dobrá volba. Pro dámy boubelky absolutní klasikou, černá z vás udělá okouzlující ženu. Ano, jak říká většina dam černá zeštíhluje ale nic se nemá přehánět. Pokud se vrátíme k černé dámské kožené bundě, která je jedna z nesmrtelných kousků, které z módy nevyjdou asi nikdy, a která navždy zůstává tím kouskem, který jistě nesmí chybět ve vašem šatníku. Je až přímo neuvěřitelné, jaká je Black color svůdná a sexy, zároveň působí drsně. Kombinovat ji můžete i stylovými boyfriend džínami, tričkem, podpatky nebo obyčejnými teniskami. Netřeba zapomínat na kreativitu a kousky kombinovat. Legíny které zbožňujete a jsou pohodlně, také se skvěle hodí i v kombinaci s jakoukoliv koženou bundou.

Klasika .... Ke tomuto outfitu nemám co víc dodat. Je to úžasný look, který jistě znáš. Boyfriend rifle, šedé nebo ať už bílé tričko, tenisky, kožená bunda. Co víc ???

 (175)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla