Trendy zimní sezóny roku 2019

 (170)  

Zimní sezóna roku 2019 opět diktuje různorodost. Můžete si hrát s barvami, střihy i stylem. V podstatě je dovoleno vše, co se vám líbí. Základ vašeho oblečení by měly tvořit teplé a hřejivé doplňky, které dotvoří příjemnou tečku celému vašemu oblečení.

 

O něco větší než velký

Oversized je trend, který je aktuální již několik sezón, a to v zimě či na jaře. A není tomu jinak ani během této sezóny. Oversized svetry jsou opravdu ideální. Dokáží skrýt male nedostatky na postavě, ale na druhé straně i zvýraznit přednosti, pokud je například doplníte hezkým páskem. Ideální bude, když si oversized svetr oblečení ke legínám nebo úzkým džínům. Ideální nenoste tento druh svetru ke širokým kalhotám, protože taková kombinace by vás zbytečně rozšiřovala. Velmi oblíbené jsou i kardigány. Ten můžete nosit i se sukní a hrubými punčochami. Další tipy na oversized styl si pozorně iv tomto článku.

 

Vrstvení

A opět jsme u oblíbeném vrstvení. Košile, trička, svetry, halenky ... toto všechno můžete vrstvit. Výhodou vrstvení je to, že můžete používat své oblečení i mimo zimní sezóny samozřejmě v kombinaci s teplejšími kousky. Můžete tak denně vytvářet zcela nový vzhled a styl. Nebojte se kombinovat i šaty se svetrem, případně přidejte košili. Fantazie se meze nekladou.

Barevná zima

Většinou to bývá tak, že sezoně dominuje barva, která je v daném období aktuální. A tak je tuto zimu trendy právě tmavomodrá, ale i bordó či tmavozelená. Už v minulé sezoně byly aktuální i metalické vzory a vězte, že ty jsou aktuální iv této sezóně.

 

Nakonec, trendy tu budou vždy a je na vás si vybrat, které z nich se vám budou nejvíce líbit.

 

 (170)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla