TOP 5 "MUST HAVE", které byste měli mít v šatníku

 (84)  

Znáte ten pocit, když už se po stý jednou díváte do svého šatníku a stále nevíte, co si máte obléci? Tak takový pocit má asi občas každý z nás. Proto je dobré mít v šatníku několik univerzálních kousků, které se prakticky hodí na jakoukoliv příležitost, téměř jakémkoliv počasí a dají se navíc skvěle kombinovat. Které to jsou?

  

1. Košile

Není žádnou novinkou, když řekneme, že jedním ze základních kusů oblečení v každém šatníku by měla být jednobarevná košile. Můžete si buď vybrat bílou klasiku nebo potom i jakoukoliv jinou oblíbenou barvu. Košile se skvěle hodí do práce či na oslavu a můžete ji klidně kombinovat i se svetrem, například, pro volný čas. Její výhoda je v tom, že s ní velmi jednoduše vykouzlíte elegantní i sportovně-elegantní styl.

  

2. Koženková bunda

Pokud se jednou zamilujete do tohoto stylu, pravděpodobně to bude láska na celý život. Koženkovou bundu můžete v podstatě nosit nepřetržitě od časného jara až do podzimu. Že jak na to? Během chladnějších dní ji můžete jednoduše kombinovat s Kardigan, který elegantně obléknete pod bundu, případně se svetrem. Když se venku oteplí, můžete ji obléknout třeba i na šaty. Její výhoda je v tom, že se opravdu hodí téměř ke všemu a snadno se kombinuje. Navíc vytvoří neopakovatelný a originální styl a dodá šmrnc i tomu nejobyčejnějšího outfitu.

  

3. Malé černé

Znáte tento výraz, který přinesla světu Coco Chanel? Malé černé šaty jsou klasikou, která by určitě neměla ve vašem šatníku chybět. Takové šaty podle střihu dají použít na firemní akce, rodinnou oslavu nebo na večeři. Někdy stačí jen vyměnit doplňky či boty a nový styl malých černých je na světě. Určitě mějte alespoň jedny.

  

4. Sako

Pokud nemáte v šatníku alespoň jedno sako, tak to rychle napravte. Sako se dá dnes klidně nosit i ke teniskám! Vytvoříte tak opravdu univerzální styly na jakoukoliv příležitost. Je to navíc skvělý kousek oblečení, když není venku ani teplo, ani zima.

5. Body

Pěkných topů, které jsou skvěle kombinovatelné není nikdy dost. K nim jednoznačně patří i body. Jeho hlavní funkcí je to, že ať se bude dít cokoliv, bude vždy držet na svém místě. A určitě máte i vy chvíle, kdy nemůžete najít vhodné tričko, které se hodí k vašim oblíbeným džínám nebo sukni. Body vás vždy zachrání!

 (84)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla