Tipy na jarní outfit!

 (265)  

S příchodem jara a prvních jarních paprsků můžeme konečně odhodit zimní bundy, kabáty a odhalit svou pokožku. Proto bychom měli svůj šatník vystrojit barvami. Je čas skrýt oblečení v temných barvách jako v černé, šedé nebo hnědé a vytáhnout pestré žluté, růžové či červené oblečení. Nemusí to být zářivé barvy, protože IN budete i v jemných pastelových odstínech.

Barvy této sezóny

Pro tuto sezónu určily FASHION odborníci šest barev, ve kterých budete IN. Jsou jimi krvavá červená, jemně mandarinková, zajímavá baklažánová tj nejvíce podobná tmavě fialové, měsíčkovitý žlutá, popelavá modrá a nenápadně šedá.

Také svůj šatník můžete oživit nejen barvami, ale také různými vzory a detaily na oblečení. To už záleží jen na vás jestli se tím necháte inspirovat.

 

Květinové vzory

Potisk s květy je stále v kurzu. Je jedno na jaké části oblečení se nacházejí, hodí se všude! Podle módních trendů jsou ideální orientální květy růžové nebo žluté barvy na bílém nebo černém pozadí.

     

 

Volný styl

Jak jste si jistě všimli už nějaký ten rok se všude setkáváme s volnými střihy. Ano, bude to tak i nadále. Protože módním odborníkem jednoho dne přišlo na mysl, že modely obepínající každý centimetr těla nemusí být jedinou vhodnou variant.

Možná si myslíte, že volnější střihy si mohou obléci jen ženy s nějakým tím kila navíc. Ne! Není to však pravda. Volné střihy skvělé sednou i ženě s velikostí XS.

 

Výšivky, vzory a loga

Výšivky, vzory, loga, všude kam se jen podíváme! Setkáváme se s nimi na jakémkoli oblečení. Mikiny, halenky, rifle, trička, ... prostě všude. Různé ornamenty, vzory a nadpisy dodají vašemu outfitu akcent hravosti. Pokud jsou větší, nechte je vyniknout a zbytek oblečení zvolte co nejjednodušší, v jemných tónech.

 

Volány

Volány představují něžný, ženský romantický vzhled. Tento módní ženský trend a zároveň v některých případech jen detail, hraje významnou roli. Můžeme je vidět na šatech, halenek, tričkách, topech či sukních. Jednoduše všude!

Pozor na to, protože volány přidávají na objemu. Můžete si jimi pěkně vytvarovat postavu, v případě poprsí vám to může jen a jen pomoci.

 

Roztrhané rifle

Rifle jsou vždy ai budou módní klasikou. Právě teď letí roztrhaný styl, kde hlavně detaily představují roztrhané části látky. Pod roztrhanými riflemi skvělé vyniknou síťované punčochy nebo krajka, které udělají vše ještě více speciální. Můžete je nosit k elegantnímu nebo sportovnímu outfitu. Skvělé se hodí ik vysokým podpatkem.

Doufáme, že jsme Vás tímto článkem alespoň v něčem inspirovali. Pokud ano tak neváhejte a podívejte se na naši nabídku oblečení, kterou najdete ZDE! Věříme, že si něco pro sebe najde :)

 (265)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla