Společenské šaty této sezóny

 (115)  

V tomto článku si nebudeme popisovat společenské šaty, které byste měli nosit na ples či na jinou významnější společenskou událost. Pojďme si však říci něco ke společenským šatům, které potřebujete mnohem častěji - a jsou to šaty, například, na vánoční večírek či oslavu Vánoc nebo nového roku, či na jinou oslavu.

 

 Nejdůležitější při výběru šatů je promyslet si, na jakou příležitost je budete oblékat. Je to na jednu konkrétní společenskou událost, nebo byste chtěli nadčasové šaty, které budete moci nosit na různé příležitosti. Je na oslavě i nějaké konkrétní předepsané oblečení či barva? Mnoho žen volí při výběru šatů klasiku v podobě "malých černých", avšak malé černé nemusí být vždy ta nejlepší volba. Pokud máte rady tmavší odstíny, případně si myslíte, že lépe lichotí vaší postavě, můžete si vybrat is množství jiných odstínů. Například na zimu se výborně hodí bordó či tmavozelená barva a můžete je nosit i celou sezónu!

Při výběru šatů si můžete zvolit buď klasický elegantní styl upnutých šatů nebo i něco netradičního. Co tak asymetrické šaty? Jejich výhodou je to, že zvýrazní váš štíhlý pas a na druhé straně mohou pomoci zakrýt problematičtější část v oblasti boků. Navíc jsou opravdu jedinečné.

Pokud jedete na vánoční večírek, případně jinou oslavu, snažte se vyhnout kombinaci šatů s kozačkami. Tato kombinace ke většině šatů úplně nehodí a je vhodnější si s sebou vzít lodičky na převlečení. V chladném období noste i punčošky, ovšem dejte si pozor na jejich barvu - černá se nehodí ke všem šatům a raději zvolte tělovou barvu. Společenské šaty můžete bez problémů kombinovat is blejzr nebo sakem. Neváhejte si prohlédnout i naši kolekci ležérních šatů

 

 

 (115)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla