Proč nosit body?

 (350)  

Proč mají ženy tak rady body?

V první řadě proto, že je to vkusný a praktický kus oblečení. Dá se nosit přes léto jako top nebo i dlouhé body přes zimu. Je je pět top důvod, proč alespoň jedno body určitě vlastnit:

Nikdy se vám nebude ohrnovat

První funkční výhoda body spočívá v jeho střihu. Tím, že ho tvoří jeden kus kalhotkové střihu, nestane se vám, že se vám bude ohrnovat. Proto je mimořádně praktické k bedernímu riflím či sukni.

  

Výborně sedí

Další velkou výhodou, která souvisí se střihem body je, že pěkně obepíná vaši postavu. Díky tomu vám body vytvoří opravdu pěknou siluetu. Jak nosit dámské body? Dočtete se zde.

  

Hodí se k čemukoliv

Body se vám skvěle bude nosit k legíny, teplákům, kalhotám, sukni i riflím. Je to opravdu nadčasový kousek, který se hodí při každé příležitosti a každém střihu zbytku oblečení.

  

V krajkovém dámském body na párty

Chcete-li vytvořit sofistikovaný sexy styl, snad nic lepšího než body ani není. To se vám hodí i ke zcela obyčejným riflím a přitom vytvoří neodolatelný styl. Krajka na body je sexy a elegantní zároveň.

  

Působí luxusně

Přiznejme si na rovinu. Neforemné trička nebo trička, které jsou byť jen o něco déle, vytvářejí trochu neorganizovaný dojem. Oproti tomu vytvoří dámské body opravdu uhlazený ženský styl, který je k nezaplacení.

 (350)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla