Plavky 2019 - 5 dámských plavkových trendů na léto 2019

 (157)  

Přichází období rekreačních dobrodružství, teplých dní, exotických dovolených, opalování na pláži a takto bychom mohli pokračovat ve jmenováni ještě velmi dlouho. Jednoduše, konečně přichází léto! Každá žena v tomto období pátrá po aktuálních trendech, aby si vybrala pro sebe ty správné plavky, ve kterých bude na pláži vypadat jako bohyně.

V minulých blozích jsme vám přinesli rady, jaký typ plavek si vybrat, podle vašeho typu postavy a jaké plavky zvolit, pokud máte příliš malé nebo příliš velké prsa. Dnes vám přinášíme 5 trendů na léto 2019 - ty nejžádanější a nejtrendovější plavky roku 2019. Pokud tedy chcete být královnou tohoto léta, čtěte dál a nakupujte nejtrendovější plavky na amando.sk!

Žluté plavky

Hitem letošního jara byla žlutá barva. Tento trend si však udržuje přední místo iv letních žebříčcích. Plavky žlutých barev jsou mimořádně vhodnou alternativou zejména proto, že dokonale ladí se všemi tóny pokožky. Žluté plavky lichotí opálené i neopálené pokožce. Budete v nich tedy vypadat stejně úžasně na začátku dovolené, jakož i na jejím konci. Na amando.sk najdete neodolatelné žluté plavky za skvělé ceny. Neváhejte a vyberte si ty své.

S vysokým pasem

Plavky s vysokým pasem byly trendem už i minulé léto. Nic to však nemění na tom, že si takové plavky můžete obléci i tuto sezónu a působit chic a sexy. Plavky s vysokým pasem jsou velmi vhodné rovněž pro štíhlé ženy, tak pro ženy s pár kily navíc - takové plavky schovají bříško a krásně formují postavu. Nedoporučujeme si však vzít tyto plavky na pláž tehdy, když se chcete výlučně pouze opalovat. V takovém případě by vám vysoký pás pouze překážel, způsobil komplikace a opálili byste se nerovnoměrně. Pokud byste si pak v další den vzali plavky s nízkým pasem, vypadalo by to neesteticky a nepřitažlivé.

Víceúčelové plavky

Velmi žádanými jsou v zahraničí plavky, jejichž horní díl se dá nosit i k sukni nebo ke kalhotám s vyšším pasem. Tento trend pomalu přichází i k nám. Takové plavky mají dvě hlavní výhody: jsou mimořádně praktické - šetří místo, usnadňují balení a oblékání se na dovolené je mnohem komfortnější; kromě toho jsou také velmi estetické, protože vrchní díl takových plavek bývá bohatě zdobený.

Retro styl

Retro oblečení je už minimálně dvě tři sezóny velmi populární, což se projevilo i v preferenci plavek. Ženy si stále více a více oblékají plavky v retro stylu. Nejčastěji jsou to tečkované, zda proužkované plavky, plavky s vysokým pasem a výrazně vykrojenými podprsenkami. Stejně jsou populární i plavky se zavazováním kolem krku. Plavky můžete doplnit retro kloboukem a dokonalý dovolenkový outfit je na světě.

Vysoce vykrojené

Pro odvážnější ženy jsou tu sexy vysoko vykrojené plavky. Takový střih plavek odhaluje trochu víc pokožky, než plavky s klasickým výkrojem, proto nošení takových plavek lze pro některé ženy nekomfortní. Pokud se však nebojíte ukázat vaše přednosti, v takových plavkách budete královnou pláže.

Stále však platí, že nejdůležitější je, abyste se cítili příjemně a abyste to byli opravdu VY. Vyberte si proto na amando.sk takové plavky, které se líbí VÁM, bez ohledu na aktuální trendy.

 (157)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla