Přechodné bundy - 4 přechodné bundy od nás pro vás, které musíte mít

 (241)  

Pomalu, ale jistě se již připravujeme na sychravé podzimní dny. Každý z nás to velmi dobře zná - ráno zima, že se člověku ani nechce vstávat z postele, kolem poledne teplo a večer opět zima. V těchto podmínkách začíná každodenní boj s naším šatnou a za nic na světě se neumíme rozhodnout, co si obléct, abychom ráno nezmrzli a přes oběd se nekoupali ve vlastním potu. Naše přechodné bundy jsou vyráběny přesně tak, aby jednou provždy vyřešili tento problém. Přechodné bundy z amando.cz vás v ranních hodinách příjemně zahřejí a během teplých poledni vám dopřejí vzdušnost, lehkost a volnost. Přechodné bundy z našeho e-shopu by vám tedy rozhodně neměly chybět v šatníku. Ze široké nabídky našich přechodných bund si vybere jistě každá z vás. Pokud byste se však nevěděli rozhodnout přinášíme vám přechodné bundy čtyř typů, které by vám určitě neměly chybět.

Prodloužená prošívaná přechodná bunda

Přechodná bunda prodlouženého střihu je velmi praktická a zároveň elegantní. Prodloužená přechodná bunda zajistí, že budou vaše citlivé partie (oblast křížů, ledvin i ženských orgánů) v teple a ochrání vás tak od nežádoucího nachlazení. Nemusíte se tedy bát si sednout na studenou lavici, nebo se shýbat, kříže vám zpod bundy určitě vykukovat nebudou. Prošívaná přechodná bunda zaujme svým designem, jednoduchostí a zároveň elegantností. Má také praktickou funkci, a to zajištění pocitu vzdušnosti a lehkosti.

   

Prodloužená oboustranná přechodná bunda

I další přechodná bunda má prodloužený střih, avšak tato bunda už není prošívaná. Prodloužená oboustranná přechodná bunda s kapucí je jako stvořená na chladné sychravé rána a večery. Taková přechodná bunda vás ochrání před deštěm i větrem a stane se vaší nejlepší společnicí během studených podzimních dní.

  

Krátká přechodná bunda

Na ty teplejší podzimní dny vám jistě postačí i taková krátká přechodná bunda. Je stylová, praktická, zahřeje, ale nepřehřeje organismus během slunečných dnů. Taková přechodná bunda se skvěle hodí ke kalhotám s vysokým pasem.

   

Přechodná bunda s kapucí

Bohužel, podzim se neobejde bez pořádně studených, chladných a deštivých dnů. A právě pro tyto dny byste měli mít v šatníku vždy po ruce kvalitní, teplou přechodnou bundu s kapucí. No a taková přechodná bunda na vás čeká právě v našem e-shopu AMANDO.

  

Nakupujte na amando.cz a přivítejte podzim s radostí ve stylové přechodné bundě.

 (241)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla