Oblečte se na zimní víkendový pobyt

 (151)  

Zimní sezóna přeje dovoleným téměř v takové míře jako ta letní. Na rozdíl od léta je však důležité podotknout, že přes zimu potřebujete s sebou sbalit rozhodně více oblečení než v létě. Pokud se tedy chystáte některý z víkendových pobytů během této zimy, ať už ve wellness nebo jiný relaxační pobyt, přečtěte si několik nápadů na to, co si určitě přibalit do zavazadla.

Víkend na horách, i když zrovna nebudete lyžovat znamená, že budete určitě potřebovat teplé oblečení. Nezapomeňte si tedy v první řadě sbalit aspoň dva teplé svetry, které bez problémů vejdete pod bundu. A když už tedy mluvíme o bundě - raději si vezměte teplou bundu, přičemž kabát, přestože je i teplý, určitě nechte doma. V horském prostředí pro vás bude jistě pohodlnější teplá zimní bunda.

Vezměte si s sebou raději teplejší bundu, protože i když si obléknete několik vrstev, pocit teplé bundy je nenahraditelný. Dalším důležitým kouskem ve vaší zavazadle je i čepice a šála. Ty se vám s pěknou zimní bundou budou bezpochyby dobře kombinovat. Pokud se neumíte rozhodnout, jaká čepice se vám hodí, vyberte si jednoduchou čepici s bambulí. Ta vypadá mimořádně zimne a i stylově.

V neposlední řadě nezapomeňte i na teplé kalhoty, případně punčošky. Zvolte buď pohodlné rifle nebo kalhoty teplákového střihu, které budou pro volný čas ideální. Pokud se chystáte i do wellness, nezapomeňte si přibalit plavky. Zimní sezóna ve vnitřním bazénu se vám určitě bude líbit.

Pokud je to možné, předem si ověřte, zda je nějaký předepsaný styl oblékání v daném resortu, například, během večeře. Usnadníte si tím výběr oblečení na večer. Pokud se však chystáte na turistiku, přečtěte si několik zajímavých tipů zde.

 

Pokud to tedy shrneme, na víkendový pobyt vám my doporučujeme dva až tři teplé svetry, plavky, pohodlné kalhoty do chladného počasí, ale i do hotelu a v neposlední řadě teplou bundu, šálu a čepici. A budete připraveni.

 

 (151)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla