Oblečte se do přírody!

 (440)  

Současná situace nám sice nedovoluje pohybovat se, kde chceme, ale na druhé straně je zde možnost, kdy víme trávit více času v přírodě. A ta je na teplé jarní dny jako stvořená! V tomto období je venku opravdu příjemně a příroda vám jistě dokáže dodat množství energie do náročných dní a vyčistit hlavu. V neposlední řadě však nezapomeňte také na správné oblečení. V čem se budete cítit příjemně a jaké oblečení si do přírody dát tak, abyste vypadaly skvěle a aby bylo zároveň funkční? Čtěte dál!

  

1. Mikina

Pokud rtuť na teploměru přesahuje 15 stupňů, je to určitě důvod k tomu, abyste sáhli po pěkné mikině. Ta bude nejen pohodlná, ale pokud bude ještě teplejší, můžete si ji kdykoliv svléknout a obmotat například kolem pasu. Pěkná mikina vypadá skvěle k teplákům, legínám i ke riflím a hodí se také k jakýmkoli sportovním botám. Vy si přitom můžete zvolit styl, jaký vám bude vyhovovat - a to mikinu na zip či s kapucí. Alespoň jedna pěkná a pohodlná mikina pro volný čas by neměla v žádném šatníku ženy chybět!

  

2. Sportovní bunda

Pokud je počasí stále trošku chladnější, případně, pokud pofukuje vítr, je lepší si obléci pohodlnou bundu na zip. Nemusíte si vybírat příliš hrubou bundu, na jaře vám klidně postačí i sportovní bunda po pás. Do přírody nedoporučujeme příliš dlouhou bundu, například, s délkou těsně nad kolena, protože ta vám může bránit pohybu, což jistě nechcete. Přechodná bunda vás hravě ochrání i před případným deštěm.

  

3. Legíny nebo tepláky

V přírodě se vám bezpochyby více než rifle nebo jiné kalhoty budou pohodlnější nosit legíny nebo tepláky. A nemusíte se ničeho bát - i tyto dva kousky oblečení mohou vypadat velmi vhodně a stylově. Samozřejmě, je dobré mít na paměti, že tepláky mají určitou životnost a po čase ztratí svůj tvar, proto určitě nechoďte ven s těmi, které mají "otlačená kolena", ale pořiďte si nové. Legíny či tepláky můžete kombinovat s krátkým či dlouhým tričkem nebo se zmíněnou mikinou a sportovními botami a outfit na pobyt v přírodě je na světě.

  

Když se tedy budete příště chystat do lesa nebo na procházku, dbejte na to, že i při těchto činnostech můžete vypadat skvěle - například díky zmiňovanému oblečení!

 (440)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla