Letní outfit s bílou barvou oblečení - zvýrazněte si opálení bílým oblečením

 (241)  

Bílá barva je velmi univerzální, stylová a elegantní a nejvíce oblíbenou se stává právě v létě, kdy je pokožka opálená a bílá barva toto opálení ještě více zvýrazňuje. U některých žen je velmi oblíbenou barvou a má značné zastoupení v jejich šatníku. U některých je však bílá barva oblečení noční můrou. Mnohé ženy nevědí, jak bílou zkombinovat tak, aby působily opravdu elegantně, chic a stylově a aby nevypadaly jako bílá paní. My vám proto přinášíme pár tipů na outfit s hlavním zastoupením bílé barvy.

Bílé šaty

Bílé šaty jsou v létě tzv. "must have" kouskem oblečení. Vzdušné letní šaty potřebuje v létě každá žena, a to minimálně dvoje. Letní šaty ze vzdušných materiálů nám zabezpečují i ​​během enormních veder potřebné pohodlí, volnost. Lehké šaty také zabraňují pocení, a tím i vzniku nepříjemných vyrážek. Pokud hledáte pro sebe vhodné letní šaty a nevíte si vybrat, doporučujeme sáhnout právě po bílých šatech. Bílá barva vám dodá něžnost, ženskost, romantičnost a zároveň zvýrazní vaše křivky a krásné letní opálení.

  

Bílý overal

Overal je třešničkou na dortu, co se týče letních outfitů. Dokonale dolaďuje letní image, je pohodlný, elegantní a zároveň stylový. Letní zábavy, grilování a posezení na městských terasách si bez overalu ani neumíme představit. No a ta bílá barva je už jen bonus, který zajistí, že vás opravdu nikdo nepřehlédne. Nádherným variantou je právě bílý overal s odhalenými rameny a krajkou. Toto je letní trendy kousek, který jste dosud hledali - bílý overal.

  

Bílé šortky

Šortky a léto. Ani nemusíme říkat, že tato kombinace k sobě skutečně jde. Šortky jsou základním prvkem letních outfitů a bez pochyb šortky i velmi rady nosíme. Krátké šortky dokonale prodlouží nohy, zvýrazní křivky i štíhlé bezchybné linie ženských boků a stehen. Žádná stylová dáma by neměla zapomínat na benefity krátkých šortek. A pokud už jste z dovolené aspoň trošku opálená, vyzkoušejte do vašeho outfitu zakomponovat bílé šortky. Uvidíte, že jejich od nynějška budete nosit mnohem častěji.

  

Bílá halenka

Nesmíme zapomenout ani na vrchní díly. Bílá halenka, to je nestárnoucí hit. Každá žena nám dá za pravdu, že bílá halenka svědčí každé postavě a skvěle se kombinuje se sukněmi, kalhotami i šortkami. Bílá halenka je prostě velmi praktickým kouskem, který můžete dolaďovat, jak se vám zachce. Inspirujte se tímto outfitem a bílá halenka z AMANDO může být vaše!

  

Bílé tričko

Jednoduché bílé tričko má v šatníku snad každá z nás. Jakoby i ne, když má tolik využití. Bílé tričko můžete zkombinovat s čímkoliv. A to myslíme naprosto vážně. Bílé tričko se nejlépe hodí k riflovým sukním, riflím, kalhotám, či šortkám. Stačí si jen najít tu možnost, která vystihuje vaši komfortní zónu. Pokud vás naprosto čisté bílé trička s jednoduchými liniemi nudí, zkuste takové bílé tričko s krásným stříbrným potiskem. Oživíte tak váš outfit a bílé tričko ještě více upoutá pozornost.

  

Bílý crop-top

Crop-top je dokonalost sama o sobě. Štíhlým ženám dává v létě příležitost zvýraznit jejich celoroční námahu a práci na svém těle. V bílých barvách na těle září jako ten nejdražší šperk. Zkombinujte bílou barvu s krajkou a nejstylovější dáma tohoto léta jste právě vy! A to díky pár klikem na amando.cz.

  

Buďte královnou tohoto léta s amando.cz!

 (241)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla