Kožená a koženková bunda - Trend který nikdy nevyjde z módy

 (65)  

Inspirace jak kombinovat tyto módní trendy

Kožená bunda je kousek který nikdy nevyjde z módy. Koženkové bundy jsou hitem a trendem, který si zamilovali slavné zpěvačky a herečky. Klasická černá koženková bunda je sexy a je trend letošního podzimu také černá se dá kombinovat ke všem různým outfitem, proto ji ženy zbožňují a milují.

V černé barvě zkrátka zazáříte a čí se chystáte na večerní party, koženou bundou jistě nic nezkazíte. Kombinace jsou různé a čí zvolíte dámské džínsy ba dokonce pohodlnější jsou dámské šaty, pokud chcete okouzlit rytmem a být během celého večera uvolněná a užívat si chvíle skvělé zábavy, tak kombinace dámských šatů a kožené bundy je tou správnou volbou. Okouzlit také můžete krásně vyžehlenými vlasy a skvělým makeupem. Abychom nezapomněli výrazný rtěnku, který je přímo okouzlující a pohledný pro nejedno mužské oko.

Kombinace dámské sukně a dámské kožené bundy?

Je to jistě skvělá volba a skvělý outfit, který je vhodný čí už do práce nebo na setkání s přáteli. Oživte svůj kousek úžasným doplňkem a výrazným náhrdelníkem, kterým nic nezkazíte a budete přímo okouzlena. Černá ba dokonce červená kožená bunda, která je elegantní a sexy je na takový večer úžasnou volbou.

Červená nebo hnědá kožená bunda se hodí ke všemu. Nejlepší je vyhrát se s kousky, které máte ve svém šatníku a kombinovat a bavit se s kousky nimiž ohromíte. Koženkové bundy jsou módní trend a vynosíte jejich celoročně. Tyto bundy nikdy nevyjdou z módy a vždy budou kouskem kterým zkrátka okouzlíte.

Tento outfit je divoký ale přímo úžasný. Já nemám slov a co k tomu dodat? Úžasné předvedení! Krásná elegantní sukně doplněna černou kabelkou a výraznou koženou bundou. Lodičky které vás pozvednou čí už jste nižší postavy nebo máte krásné vysoké nohy za které se nemáte jistě proč stydět. Nezapomeňte ke takovému stylovému a elegantnímu outfitu jsou vhodné i tenisky. Pokud se chcete cítit pohodlněji, tak určíte zvolte i tuto obuv. Ale zas milé dámy nepřehánějte žádné neonové barvy.

Sepnuté nebo natočené vlasy jsou úžasná volba. Inspirujte se a kombinujte své věcičky, kterých je nepočítaně přece nepočítaně a je jen na vás, jak se vyhráno s kousky a jak budete kombinovat a experimentovat.

Džíny a koženka?

Tato kombinace je myslím že bezpochyby chic! Co víc dodat?

Boyfriend džíny které mají pánský styl nebo dokonce oblíbené jsou džíny s vysokým pasem, které krásně zvýrazní vaši postavu a jsou k nepoznání i takovým to outfitem ohromíte. Dámské džíny jsou byli i budou trend, který nevyjde z módy. Roztrhané džíny které jsou přímo srdcem žen.

Tak honem milé dámy kombinovat a experimentovat s věcičkami, hlavně být sama sebou a líbit se okolí.

 (65)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla