Jarní kabáty a bundy sezóny 2020

 (60)  

Jarní období milujeme asi všichni. Je to čas, kdy postupně Elim vrstvy oblečení, které máme na sobě a těšíme se z stále více hřejivého slunce. Nicméně, jarní kabát či bunda jsou stále nezbytnou a také praktickou součástí našeho oděvu až do té chvíle, dokud nepřijde léto. Samozřejmě, kabátky nebo bundy, které nosíme na jaře jsou lehké a příjemné a podle vašich preferencí - i barevné! Co je však nejvíce trendy tuto sezónu? Podíváme se blíže na to, jaké kabáty či bundy si na jaře můžete vybrat.

1. Nadčasový trenčkot

Pravděpodobně dá za pravdu každá žena, pokud uvedeme, že trenčkot je jeden z nejlepších kousků, které může mít žena v šatníku. Je to skutečně tak! Jakmile je počasí trošku teplejší, je na čase vytáhnout trenčkot. Tento typ jarního kabátu je charakteristický tím, že má prodloužený, obvykle vypasovaný střih a mnohdy bývá doplněn také páskem na převázání.

Je skvělý také v tom, že dokáže ženě vykouzlit pěknou siluetu a také se dá také skvěle kombinovat. Během chladnějších dní si pod trenčkot můžete obléknout svetr a naopak, v teplých dnech vám postačí i krátký rukáv. Navíc trenčkot se hodí k vysokým podpatkem a elegantnímu oblečení, ale také k teniskám!

  

2. Kardigán

Kardigán patří také velmi oblíbené kousky oblečení v ženském šatníku a je to také kus oblečení, který by nejen na jaře neměl ženě chybět. Kardigán je ideální během teplejších dní, které však stále nedovolují vyjít ven pouze v jedné vrstvě oblečení. Pokud si jednou kardigán obléknete, pravděpodobně ho budete milovat už navždy! Dodá totiž šmrnc a nápad i tomu nejobyčejnějšího oblečení a dá se skvěle kombinovat.

3. Sako

V neposlední řadě můžeme do kategorie jarních bund či kabátů zařadit i saka nebo blejzry. Na rozdíl od kardigan a trenčkoty mají obvykle kratší střih, a to buď do pasu nebo do úrovně stehen. V současnosti se nosí především prodloužené střihy, které vypadají téměř jako kabát. Neváhejte sako kombinovat s lodičkami, ale klidně i s teniskami nebo páskovými sandálky!

 (60)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla