Jakým stylem okouzlit na podzim a jaké kombinace jsou trend!

 (251)  

Jak kombinovat dámský kabát?

Dámský kabát v podzimním období je úžasná volba pro vás milé dámy. Dámské kabáty jsou krásné dlouhé a stylové, proto se hodí k outfitům, které máte ve svém šatníku. Kombinace outfitů, které ke dámskému kabátu můžete zvolit jsou nepočítaně.

Přinášíme vám pár typů, jakými kousky ohromit na podzim a jak se připravit na podzimní období.

Kombinace dámské sukně a dámského kabátu?

Ano tento styl je zkrátka trend a velmi elegantní a sexy. Jistě úžasná volba, jakož i krátká dámská sukně, která vám úžasné zvýrazní vaše krásné nohy a skvěle se hodí ke dámskému kabátu. V takovém počasí se hodí hnědá nebo bordó ba dokonce elegantním a sexy stylem je černá dámská sukně. Je prvek, který ve vašem šatníku nesmí jistě chybět. Vysoké holínky ve kterých budete, jako bohyně a s úsměvem si budete vykračovat ulicemi krásného města.

Prvek jako dámské šaty a dámská koženková bunda?

Není toho málo, ale přece ani dámské šaty, které zvolíte na večerní party jsou chic!

Vhodným prvkem na který nesmíme zapomínat i během chladných večerů nebo zda už se chystáme do práce je dámská koženková bunda, kterou preferuje většina žen a určíte jsou kouskem, kterým vždy vědí vykouzlit úžasný fashion styl.

Podzim ohlásila svůj příchod a sním i krásné babí počasí, které nám umí vykouzlit úsměv a zvolit i odvážnější prvky outfitů.

Venku je krásné počasí a vy uvažujete co v takovém počasí obléci na sebe?

Dámská bunda která je stylová a hodí i ke skvělým džínům ba dokonce chlapeckým stylem ohromíte iv boyfriend kalhotách, které dokonale víte kombinovat s dámským svetříkem nebo dámskou košilí a skvělými teniskami ale vhodné jsou v podzimním období dámské kozačky.

Boyfriend džíny mají pánský styl ale jsou úžasné pohodlně a šik!

Tento uvolněný vzhled je opakem štíhlého Jeanu, který se zužuje blíže k vašemu tělu a má pevnější uložení. Čim více jsou džíny roztrhané, tím to vypadá lépe. Jelikož jde o kousek, který je výrazný a dominantní kombinujte jej s jednoduchými kousky, abyste vypadaly více stylovější a exkluzivnější.

Známá zpěvačka Selena Gomez miluje tento kousek a umí ho úžasně kombinovat čí už se stylovým tričkem, dámskou košilí a v úžasném luxusním stylu ve kterém tě umí dostat na kolena ...

Vysoké lodičky předvedou krásný Look a černé dámské sexy tílko a dámská koženková bunda vytvoří styl, kterým jednoduše ohromíte. Výrazný rtěnka je jistě skvělá volba!

Milé dámy snad vás okouzlil alespoň jeden z těchto stylů a vy se můžete nechat unést kousky a začít kombinovat své věcičky v šatníku!

 (251)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla