Jaké plavky zvolit, pokud máte příliš malé nebo příliš velké prsa? Amanda vám poradí!

 (488)  

V minulém článku jsme vám přinesli obecné tipy, jak si zvolit ty správné plavky pro váš typ postavy. Dnes se budeme věnovat tomu, jak zvýraznit své poprsí, pokud jeho velikost neodpovídá vašim představám a chtěli byste, aby plavky alespoň opticky zvětšily tuto část vašeho těla. Naopak, pokud tu máme dámy, které mají opačný problém - mají větší prsa, jak by si přáli - přinášíme tipy, jaké plavky zvolit, abyste se cítili pohodlně a přirozeně.

Každá z nás by toužila mít postavu s ideálními mírami. Nicméně, každá žena je nádherná a unikátní, ať už má toho někde více, či někde méně. Někdy to však dokáže udělat mnoho problémů a starostí - například při hledání vhodného střihu plavek. Pokud však zavítáte na AMANDO, všechny tyto starosti se vytratí a vy si budete moci užívat dovolenkové zážitky naplno. Před tím, než začnete nakupovat v našem e-shopu si však přečtěte, jaké plavky budou nejvhodnější pro váš typ poprsí.

Plavky pro příliš malá prsa

Pro ženy s menším poprsím jsou mimořádně vhodné plavky, jejichž vrchní díl má výztuž. Plavky s vyztuženým vrchním dílem opticky zvětší vaše poprsí. Je však třeba dávat pozor na to, že takový "zlepšovák" nemusí vždy vypadat přirozeně a v takovém případě je to spíše na škodu než k užitku. Mnozí lidé více ocení malé přirozené poprsí, jako velké, ale ne vaše. Zvážení je však na vás - nejdůležitější je to, jak se cítíte VY a ne, co si myslí iní.

Přirozenějším variantou jsou plavky, jejichž horní díl je různým způsobem strukturovaný - vhodné jsou zejména volány, či třásně, které opticky působí tak, že se vaše poprsí zdá větší, ale zároveň nejde o nepřirozenou úpravu.

Co se týče barev, volte plavky sytých barev. Nebojte se červené, oranžové, fialové, ale ani neonových barev.

Plavky pro příliš velká prsa

Ještě vždy se mezi dámami šíří fáma, že ženy s větším poprsím se mají lepší a mají se čím pyšnit. Jistě, mít větší poprsí má řadu výhod, ale i nevýhod. Jednou z nich je, že větší prsa jsou velkou zátěží a je často problémové najít si vhodnou spodní prádlo, natož plavky. Dámy se chtějí totiž vyhnout tomu, aby měli prsa spadlé, zda tomu, aby se stalo, že by se prsa v plavkách neudržely a nastalo by faux-pas před celou okolní společností na pláži, či na koupališti.

Proto je třeba, aby si ženy s větším poprsím hledali výlučně plavky s kosticemi, které podpoří to, aby plavky udržely prsa na jednom místě. Pokud jsou vám však plavky s kosticemi nepříjemné, je tu i varianta B: plavky s překříženými hrubými ramínky na zádech, nebo alespoň plavky s hrubými ramínky. Vhodné jsou také plavky, jejichž vrchní díl má namísto ramínek celý pás, který vede přes krk.

Je třeba se vyhnout plavkám bez ramínek, nebo jen s velmi tenkými šňůrková ramínky.

Věříme, že jsme vám výrazně usnadnili výběr těch správných plavek. Teď už stačí jen kliknout na náš e-shop amando.cz a vybrat si! Příjemné nakupování!

 (488)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla