Jaká zimní bunda či kabát se hodí na vaši postavu?

 (104)  

Když si vybíráte svůj zimní kabát nebo bundu, myslete na několik důležitých detailů. Pokud máte nízkou postavu, raději se vyhýbejte bundám či kabátem, které sahají půl kolena případně do poloviny lýtek. Ano, rozumíme, že chcete, aby vám bylo příjemně teplo, ale tento střih zbytečně zkrátí vaši postavu. Proto si raději zvolte střih maximálně do poloviny stehen. Opticky vás nebude zkracovat. Na druhé straně, na vysokou postavu je vhodný i delší kabát. Omezení zde prakticky neexistují.

Jaký máte typ postavy?

Pokud máte plnější postavu:

Pokud máte problematickou dolní část a oblast stehen a boků, vyberte si kabát se zeštíhlení pásem nebo bundu parka, která je v pase zúžená. Takový střih vám krásně dodá tvary a vy budete vypadat skvěle. Vyhýbejte se oversize střihem a přílišným detailům v dolní části, například, kapsám, které by vám mohli na kilogramech pouze přidat. Naopak velký límec dokáže přitáhnout pozornost na horní část vašeho těla.

Drobná štíhlá postava:

Pro tento typ postavy jsou vhodnější kratší kabáty nebo bundy, které postavu opticky nezkracujete. Klidně si můžete vybrat i bundu se zajímavými detaily či knoflíky. Na vyšší typ postav se hodí i dlouhé kabáty, případně pohodlná volná parka či kabát. Na váš typ postavy se hodí i kabát s dvouřadým zapínáním se zvýrazněnými rameny.

 Na závěr ještě něco k barvám. Většina žen si vybírá černý kabát nebo bundu, ale vězte, že můžete bez problémů sáhnout i do jiných barev. Pokud máte raději studené odstíny, zvolte šedou nebo tmavomodrou, které se rovněž velmi dobře kombinují. Pokud máte raději teplé odstíny, vyberte si neutrální béžovou nebo červenou, která zvýrazní i ten nejobyčejnější outfit. Při výběru kabátu a bundy nezapomeňte ani na velmi důležité doplňky v podobě šálu, který vás ochrání před chladem, ale zároveň dodá i velmi zajímavý detail.

 

 

 (104)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla