Jak si vybrat ten správný typ plavek?

 (419)  

Vybrat si vhodný typ plavek může být mnohem těžší úkolem, jak se na první pohled zdá. Když si oblékáme plavky, už tehdy víme, že jejich nošením ukazujeme okolnímu světu mnohem více, než v jiné běžné dny. Cítíme se tím zranitelnější a vytušit každý jeden pohled, který na nás někdo upírá. K odbourání těchto nepříjemných pocitů jednoznačně napomůže vhodný výběr typu a střihu plavek, jakož i správný výběr jejich barvy.

     

Obecné zásady

Často při výběru plavek díváme na aktuální trendy. Přestože je bezpochyby vhodné se jimi inspirovat, měli bychom si umět udržet jistý nadhled a odstup. Trendy se neustále mění a ne vždy jsou vhodné nejen pro typ vaší postavy, ale dokonce ani pro vaši osobnost. Jak to myslíme? Každý kousek oblečení, který si na sebe dáváme, by měl být pro nás komfortní - měli bychom se v něm cítit dobře, příjemně. Měli bychom to v něm být MY. Pokud máte tedy více stydlivou povahu, měli byste volit méně odvážné dámské plavky - takové, které zakryjí co nejvíce a nebudete se stále jako na jehlách ohlížet, kdo se na vás dívá. Klidně se tedy inspirujte aktuálními trendy, pomozte si našim blogem, ale konečné rozhodnutí udělejte vy samy.

Co se týče barvy - úplně nejméně vhodnou je bílá nebo příliš bledá barva. Po namočení do vody by se mohlo stát, že by intimní partie vašeho těla prosvítaly přes látku, což by mohlo být velmi nepříjemným zážitkem, který by vám pokazil celý den. Je vhodnější volit tmavší plavky - nemusí však být černé, klidně experimentujte s červenou, zelenou, žlutou, oranžovou, fialovou a mnoha jinými barevnými kombinacemi. Pokud už ale přece jen sáhnete bo bílé, či bledé barvě, dejte si pozor na to, aby měla alespoň v oblasti spodního dílu podšívku.

Uvádíme dva základní a nejznámější druhy dámských plavek, které můžete zvolit pro vaše dovolenkové zážitky. Ke každému druhu vám napíšeme, pro koho by mohly být vhodné a pro koho naopak nevhodné.

- Jednodílné plavky

Vhodné pro: plnější ženy, stydlivější povahy, pro aktivní dovolenkárky, které rády plavou, hrají plážové hry a podobně;

Nevhodné pro: jednodílné plavky jsou vhodné téměř pro každého; nevhodné jsou pouze v tom případě, pokud jste výraznou ženou a chcete využít dámské plavky na zvýraznění svých křivek a ukázání vysportovaného těla - závisí tedy od vašich preferencí. Tyto plavky by mohly být nevhodným variantou i pro ženy, které se chtějí na dovolené celé krásně opálit.

Přestože se u nás usídlil názor, že jednodílné plavky jsou nudné, dovolte nám, abychom vás vyvedli z omylu. Už dávno tomu není tak, a to díky různým střihem a možnostem, které jsou v současnosti na trhu. I v tom případě, že si zvolíte jednodílné plavky, můžete s nimi experimentovat a zvolit si takový střih, který zvýrazní vaši ženskost. V našem e-shopu naleznete například jednodílné plavky s odhalenými boky, či hlubšími výstřihy, které skutečně upoutají pozornost každého kolemjdoucího.

- Bikiny

Vhodné pro: štíhlé ženy, ale i plnější ženy, které se nestydí ukázat své křivky, odvážnější a méně stydlivé ženy, které se nebojí odhalit více, než obvykle; pro ty, které se chtějí na dovolené krásně opálit;

Nevhodné pro: plnější ženy, které chtějí zakrýt nedokonalosti; těhotné ženy (kvůli UV záření na těhotenské bříško); stydlivější typy, které chtějí toho co nejvíce schovat.

Snad se vám zdá divné, že jsme i jednodílné dámské plavky, také bikiny považovali za vhodné pro plnější ženy. Chceme totiž upozornit, že ne vždy jsou jednodílné plavky šťastnou volbou pro plnější ženy. Pokud je totiž vaší problematickou partou oblast boků, stehen a nohou, ale bříško máte ploché nebo pouze jemně plnější, vhodnějším variantou jsou pro vás dvoudílné plavky (bikiny). Pokud je však vaší problematickou partou břicho, vhodnější jsou právě jednodílné plavky.

Pokud vás zajímají další druhy a střihy plavek, které v našem e-shopu nabízíme, sledujte náš blog, kde zanedlouho přibude článek o plavkách s názvem tankiny. I v tomto článku vám přineseme tipy, jak si správně vybrat plavky. Konkrétně se zaměříme na to, jaké plavky jsou vhodné pro ženy s příliš malým poprsím a jaké jsou vhodné pro ženy, které mají naopak velká prsa.

Zatím však navštivte náš e-shop a poohlédněte se po kouscích, ve kterých zazářil toto léto!

 (419)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla