Jak si vybrat jarní bundu?

 (34)  

Jaro přeje různým druhům jarních bund a kabátků, ze kterých si můžete opravdu vybírat. Jak si pro váš tip osobnosti vyberete to nejlepší, co se vám hodí je jednoduché - zvolte si bundu dle vašeho životního stylu. Vytvoříte tak univerzální, nadčasový styl a bunda se vám bude hodit k většině oufitů.

  

1. Pokud chodíte často do přírody

Pokud svůj čas volný čas trávíte obvykle v přírodě, chodíte často na procházky, či se psem ven a preferujete spíše ležérní styl, vyberte si i takovýto styl přechodné bundy. Využijete ji mnohem více než jakoukoliv jinou jarní bundu. Můžete si zvolit buď sportovní střih do pasu nebo prodloužený styl, který bude vhodný i do jarního deště. Tyto bundy obvykle mívají i kapuci, proto jsou mimořádně praktické. Hodí se k ní tenisky, ale i mokasíny. Kombinujte ji s džínami, legínami a sportovními kalhotami.

  

2. Chcete-li stylovou bundu do města

Pokud za běžných okolností máte rádi stylovější a jemně extravagantní styl, nesiahnite po přechodné sportovní bundě, ale po koženkové bundě. Výhodou této bundy je, že je stále dostatečně teplá, chodí se ke sportovnímu i ke elegantnímu oblečení a dokonce vypadá skvěle i ke šatům. Tyto bundičky jsou většinou po pás.

  

3. Milovnice denimu

Pokud milujete džíny v jakékoli podobě, pak není nic jednoduššího a sáhněte po riflové bundy! Je to také skvělý kousek k jakémukoliv oblečení, ale hodí se zejména k sportovnímu outifitu, ale také ke šatům nebo k sukni. Dokonce si k ní můžete obout i vysoké podpatky - fantazie se meze nekladou! Při riflové bundy můžete být opravdu odvážné.

Možností máte tedy opravdu mnoho. Vybírejte si podle toho, co se vám nejvíce líbí, ale také podle vašeho celkového stylu a podle vašich obvyklých aktivit. Tak si vyberete jarní bundu, kterou určitě nejvíce využijete.

 (34)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla