Jak se obléct do práce

 (350)  

Jak se obléci do práce pohodlně a hlavně stylově?

Ne nadarmo se říká že šaty dělají člověka a v práci to platí dvojnásob. Pokud provádíte vaši práci v kanceláři, "business casual" je nezbytnou součástí. Mnoho firem si dnes potrpí na vzhled svých zaměstnanců, protože právě oni jsou reprezentativní vizitkou celé společnosti. Poradíme vám, jak se správně obléci v létě, abyste svým vzhledem získali povýšení!

Jak se obléci do práce v létě

Letní odhalování těla se již považuje za zcela "normální". Teplé počasí se má však skončit před dveřmi kanceláře. Obnažené jsme fyzicky ke kolegům jakoby blíž, zmenšuje se intimní zóna. A nemusí to být každému naprosto příjemné.

Pokud mini tak jen decentně.

Mini sukně a tílka mají svůj kouzlo po pracovní době. Do kanceláře rozhodné nepatří. Patří sem halenky, trička s rukávem a sukně s délkou alespoň 10 cm nad kolena.

Šaty do práce

Při délce šatů je dobré si uvědomit, že i přes teplotám je pracoviště místem na konzervativnější oblékání. Ideální je délka po kolena, případně těsně nad ně. Jsou však i místa, kde se dámy musí smířit s konzervativní délkou pod kolena a punčochami. Pokud na takovém nepracujete, gratulujeme. Na punčochy se vykašlete. Horko s nimi je fakt nepříjemná.

Sako do práce

Některé pozice vyžadují, aby dáma měla na sobě během dne obzvláště při pracovních setkáních i svrchní oděv. Ať už je to kardigan, zavinovací svetřík nebo sako - a ty se dají vybrat tak, aby v horkých dnech způsobily co nejmenší újmu. Při sakách je dobré, aby byly vyrobeny z lehké bavlny, rozhodně nevolte umělé tkaniny nebo vlnu jinak Vám kromě pocení hrozí úpal =)

Tip od nás:

Vybrali jsme pro vás vhodnou kombinaci spojenou s riflemitričkem s kterým určitě nic nezkazíte. Na vrch můžete zvolit jednoduché sako nebo kardigan. Kromě toho, že jsou populární, fungují skvěle i v pracovním prostředí.

Pokud jsme Vám tímto článkem přece nedokázali pomoci, viz celou naši nabídku na www.amando.cz

 (350)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla