Jak se obléci ke vánočnímu stromečku

 (92)  

Přichází oblíbený čas Vánoc a přestože většina z nás tráví ten nejkrásnější den v roce doma v kruhu rodiny, přece chceme vypadat krásně. Tento slavnostní čas je ideální na to, abyste si vybrali něco hezkého a výjimečné. Ke vánoční náladě se jednoznačně hodí především červená barva, ale možností je nepočítaně. Můžete si vybrat zlatou, zelenou, stříbrnou - zkrátka to, co máte rady vy samy. Nezapomeňte však přitom na to, že v první řadě je důležité si tento krásný večer užít, a proto vám představíme několik možností tak, abyste v štědrý večer vypadaly nádherně.

Šaty jsou ideální pro ty z vás, které se chtějí cítit opravdu elegantně a slavnostně. Přitom vůbec nezáleží na tom, zda budou vaše šaty dlouhé nebo krátké, červené, zelené nebo i jiné barvy. Pokud si nezvolíte šaty typicky vánoční barvy, doporučujeme zvolit alespoň tématický doplněk. Rázem budete mít mnohem vianočnejšiu náladu a kromě toho, je to zkrátka o zábavě.

Pokud se vám šaty na doma zdají jaksi příliš mnoho, co takto pěkně padnoucí svetr? Ten můžete zkombinovat s kalhotami, džínami, tak jak je vám to pohodlné. Můžete si přitom zvolit svetřík se vzorem nebo i klasický jednobarevný, který bude vypadat ještě elegantnější.

Kompromis mezi něčím elegantním a sportovním bude halenka. Zahalte se do pěkné červené nebo bílé, případně modré halenky nebo košile. Možností je nepočítaně. K štědrovečerní hostině se i ta výborně hodí. Halenku můžete zkombinovat s oblíbenou sukní nebo kalhotami.

 

Při výběru vašeho oblečení nezapomeňte ani na pěkné doplňky a účes. Vychutnejte si tento nezapomenutelný večer v pěkném oblečení, ale hlavně v kruhu vašich blízkých.

 (92)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla