Jak nosit crop topy

 (530)  

Co je to vlastně crop top? Crop top je krátký top někdy do pod prsa nebo o něco delší. Odhaluje tedy větší či menší část bříška samozřejmě v závislosti na střihu topu a také od zbytku oblečení, který si ke crop topu žena oblečení. Na to, abyste v něm vypadaly opravdu dobře je správné zohlednit několik důležitých kritérií, jinak může mít crop top spíše opačný efekt.

Samozřejmě, ne všechny ženy mohou a zvládnout trávit hodiny v posilovně, aby si mohli dovolit odhalit bříško v plné kráse. Pokud však patříte mezi ně, můžete si dovolit sáhnout i po kalhotách nebo džínách, které sahají pod úroveň vašeho pupku. Velmi však zvažte, na jakou příležitost se chystáte. Na slavnostní příležitosti nebo do města budou elegantnější kalhoty případně sukně, které sahají po úroveň vašeho pásu. Pokud máte kratší kalhoty, snažte se celý dojem neprenáňať. Zvolte raději ne příliš velký výstřih a pokud máte sukni, neberte si tu nejkratší. Pamatujte si, že méně je více iv případě, že jste opravdu štíhlá.

Jak jsme již zmínili, na pevnější příležitost se ke crop topu hodí kalhoty, které sahají po dřík, a tedy odhalují pouze malou část vaší pokožky. Stále budete při tom vypadat žensky, ale elegantně zároveň.

Pokud se cítíte na začátek nejistě, vezměte si raději crop top, který je o něco delší ne těsně pod prsa. Dodá vám to sebevědomí a budete se cítit dobře. Skvělé také je, pokud si ke svému crop topu obléknete sako. Úzké nebo široké kalhoty, vypasovaný crop top a prodloužené sako jsou skvělá kombinace.

Crop top je tedy výborná alternativa na teplé dny a noci, avšak je třeba ho správně doladit k vašemu celkovému outifu. S našimi radami to však nebude problém. Na závěr už jen jedna důležitá věc - dejte si pozor, aby vám zpod crop topu nevykúkalo to, co nemá. Pokud ho zkombinujete správně, budete vypadat fantasticky.

 (530)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla