Jak nosit a kombinovat sukně přes zimu?

 (333)  

Sukně je bezpchochyby oblíbený kousek oblečení. Vypadá žensky, dá se skvěle kombinovat ke sportovnímu i elegantnímu oblečení, je praktická. Pokud však patříte mezi ty, které nepovažují vhodné nošení sukní přes zimu, nezoufejte. Hledejte jen způsob jak ji kombinovat ke vašemu oblečení. Je to jednoduché!

Nezapomínejte na punčošky

Nejdůležitější je počítat s tím, že vám pravděpodobně přes zimu bude v sukni zima. Proto dbejte na to, abyste dobře oblékli. Myslíme tím pod sukni. Nejvhodnější je, když si vyberete tlusté punčošky, například, černé barvy. Doporučujeme vám však vyzkoušet i jiné barvy. Výborně oživí váš outfit. Ovšem dávejte si pozor na to, aby vám ladily s ostatním oblečením. Druhou alternativou jsou i nadkolenky. Ty můžete nosit na hrubé punčošky i klasické silonové kalhoty. Splní účel a vypadají módní.

 

Kombinujte

 

Druhou výhodou nošení sukní přes zimu je, že s ní vyčarujete skvělý outfit přes léto i přes zimu. Můžete je kombinovat se sportovními botami i stylovými kozačkami po kotník. Móda říká, že můžete bez problémů kombinovat i letní styl sukně se svetrem. Sukně se vám hodí i ke klasickému nátělníku či krátkému tričku. Vyzkoušejte ji zkombinovat i s košilí.

Vynikající styl na oslavu

Sukně je ideální kousek i na oslavy či speciální příležitosti. Tím, že ji víte kombinovat opravdu podle chuti, je velmi jednoduché ji zkombinovat na sportovně i elegantně. Vyberte si úzkou pouzdrovou sukni s hrubší košilí na firemní oslavu nebo sukni do tvaru A a nátělník na rodinnou oslavu.

I pokud nejste vysloveně fanoušek sukní, určitě jejich praktičnost mnohokrát oceníte. Pořiďte si do šatníku alespoň několik. Hledáte další tipy jak nosit sukni? Jsou zde.

 (333)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla