Glamour styl i přes zimu

 (435)  

Jelikož přes zimu nosíme mnohem více vrstev, než v kterémkoliv jiném období, není snadné vypadat vždy stylově nebo i glamour. Nicméně, je to možné. Přes zimu máme důvod nosit Kabab, šály i klobouky, které nám dodají ten správný šmrc. Dočtěte se v tomto článku více o tom, jak tento styl vytvořit.

Kabát namísto zimní bundy

I když možná máte mnohem raději hrubou zimní bundu než kabát, na to, abyste vypadaly elegantně a glamour vám mnohem lépe poslouží kabát. Ten je opravdu základem zimní elegance. Co se týče střihu, vyberte si takový, který vám vyhovuje. Nosí se rovné střihy, střihy provázané páskem i střih do A.

Noste šály

Další způsob, který vám dodá dotek glamour, je nošení šálu. Vyberte si velký hrubý šál, který si můžete elegantně přehodit na svůj kabát. Na svém vzhledu tak vytvoříte sofistikovaný styl. Šála můžete zkombinovat is plstenným kloboukem nebo vkusnou čepicí. Vyberte si šál s hrubým pleteninových vzorem. Budete vypadat fantasticky.

 

Hodí se vám kardigány

Kardigán je na zimu ideální řešení! Bude vám v něm příjemně teplo, je přiměřeně dlouhý tak, abyste v něm v zimě cítili příjemně a v neposlední řadě, dodá vám vzhled glamour. Kombinujte ho s úzkými kalhotami, sukní, topem a šaty.

Svetříky, svetříky a ještě jednou svetříky


Různé druhy svetrů vypadají také neodolatelně glamour a žensky. Skvělé je, že zajímavý střih svetru na zimu bude vypadat skvěle k jakýmkoli riflím či kalhotám. Zkombinujte ho i se sukní nebo si svetřík jednoduše oblečte na šaty.

 Nech je akákoľvek zima, aj počas nej sa viete obliekať glamour a elegantne zároveň. A zima vás bude oveľa viac baviť!

 (435)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla