Barva roku 2020

 (239)  

Rok po roce se stává dominantní jedna barva. Tato barva pak dominuje v interiérovém designu, lze ji pozorovat na eventech a samozřejmě nevyhýbá se ani prohlídkovým molům a módě. Tuto barvu roku v první řadě vyhlašuje společnost Pantone Color Institute. Je to přední společnost v oblasti analýzy trendů barev.

Jak můžete tedy nosit a kombinovat královsky modrou barvu? Tato barva evokuje jistou dávku elegance a luxusu. To znamená, že ať se ji rozhodnete zkombinovat jakkoli, budete působit vždy vskusne.

S jakým oblečením ji nosit?

Možností máte nepočítaně! Pokud se chystáte tuto sezónu na ples, určitě zvažte výběr šatů v klasické modré barvě. Hodí se zejména blondýnkám, ale i tmavovláskám. Krásně k ní vypadají doplňky ve stříbrné barvě. Klasická modrá je i vhodnou barvou na krátké společenské nebo byznys šaty či halenky. Klasická modrá osvěží i zimní měsíce barvou vašeho kabátu či bundy. Elegantní je i klasicky modrá halenka či plavky v letní sezóně. Přečtěte si i další tipy v tomto článku.

 

S jakými barvami ji zkombinovat?


Možností máte mnoho. Klasicky modrá barva se velmi dobře kombinuje is jinými barvami. Výborně vypadá s věčnou bílou nebo černou barvou. Nebojte se však pohrát is odvážnějšími kombinacemi jako je žlutá barva, hnědá, hořčicová nebo meruňková!

 Pořiďte si i vy něco do šatníku v klasické modré barvě, která vám dodá dávku stylu. Co je však nejlepší je to, že tato barva je nadčasová, to znamená, že ji budete moci nosit i dávno poté, když odejde z přehlídkových mol.

 (239)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla