Uvažte si šál netradičně

 (82)  

Šála je nepochybně jedním z nejoblíbenějších zimních doplňků mnohých z nás. Proč je to tak? V první řadě nás zahřeje, ať je venku jakákoliv zima. Šála se stal jakousi povinnou výbavou během dlouhých zimních měsíců, který má kromě své funkčním stránky i stránku estetickou. Různé typy šál se bez problémů hodí ke sportovní bundě, ale i elegantnímu kabátu. My vám v tomto článku poradíme, jakými různými způsoby si můžete uvázat váš šál.

Styl vázání šálu tunel

Tento styl vázání šál je u žen jeden z nejpopulárnějších. Skvěle se vám hodí nejen na zimu, ale i na podzim. Šála si jednoduše svážete na obou koncích a překřížením ho nasadíte na krk. Pokud chcete vytvořit ještě zajímavější styl, šála mírně zatočte.

Vázání šálu stylem sněhulák

Tento styl určitě znáte, protože je typický tím, že v přední části vyčnívá pouze část šálu. Vytvoříte si ho tak, že si šálu dáte na krk tak, aby jedna část byla výrazně kratší než ta druhá. Tu delší část obtočíme dvakrát kolem krku. No a zbývající část pak schováme pod omotanou část našeho šálu.

Celebritnou uzel

Znáte vázání šálu na styl celebritnou uzel? Toto vázání šálu na zimu se spíše hodí k tenkým šálou a v každém případě, vypadá velmi bohémský. Jak ho dosáhnout? Šála si nejprve přehoďte přes vaše ramena tak, aby byl jeden konec delší než ten druhý. Delší konec obtočte dva až třikrát kolem krku. Potom ho protáhněte ství, které jste vytvořili. Zbytek nechte jen volte viset.

Přes zimu určitě nezapomeňte i na další užitečné zimní doplňky. Stačí si jen vybrat styl, který se vám bude nejvíce hodit.

 (82)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla