Šaty, které budete na jaro milovat!

 (473)  

Přestože na jaře nebývá ještě počasí typicky úplně teplé, šaty se dají bez problémů nosit. Je to zároveň kousek oblečení, který v sobě skrývá několik hlavních výhod. V první řadě je výhodou to, že ušetříte čas kombinováním svých vršků a sukně, případně kalhot. Přestože jsou šaty jeden kus oblečení, vybavíte snadno celý outfit a už vám stačí pouze několik doplňků, které dodají zevnějšku celkový look.

Šaty jsou také mimořádně pohodlným oblečením. Můžete si zvolit obtažené nebo vypasované, vše záleží na tom, jakou náladu právě v ten den máte. Dobrou zprávou také to, že móda šatům příliš nediktuje. Proto si opravdu můžete zvolit takový styl, který vám nejvíce vyhovuje.

V neposlední řadě nelze opomenout to, že podle stylu, jakým šaty doladíte si umíte dotvořit i celkový vzhled. Pokud je vaším cílem vytvořit sportovnější vzhled, dolaďte vhodné šaty s teniskami či mokasíny a koženkovou bundou nebo riflové bundy či košilí. Můžete také vyzkoušet i kombinaci s nadkolenky a zajímavý vzhled je na světě!

Elegantní vzhled naopak vytvoříte tak, že šaty zkombinujete se sakem nebo blejzr a lodičkami. Šaty jsou opravdu velmi variabilní a dají se kombinovat na množství stylů.

Jaký střih šatů a barvu si zvolit?

Ve zkratce - jakou a jaké jen chcete. V případě šatů se opravdu fantazie meze nekladou a kombinovat je můžete na množství různých způsobů.

Kromě jiných jsou již několik sezón populární šaty ve stylu trička. Ty mají obvykle rovný střih a opravdu jen záleží na tom, s čím je zkombinujete, abyste vytvořili požadovaný styl. Na jiné příležitosti se zase nosí košilové šaty, které můžete svázat v pase páskem. Vytvoří vám velmi pěknou siluetu.

Šaty tedy nejsou jen oblečením pro slavnostní příležitosti a obléci si je můžete kdekoliv.

 (473)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla