Šaty dělají člověka - jak se obléci na první rande?

 (326)  

Mnohokrát jste se již jistě dostali do situace, kdy jste nechtěli zůstat v jisté společnosti, nebo jste do ní ani nechtěli vstoupit, protože jste se necítili vhodně oblečeni na danou událost.

Ačkoli hodnotu člověka bychom nikdy neměli měřit podle vzhledu, ani podle oblečení, jaké nosí, musíme uznat, a jistě nám dáte za pravdu, že první dojem je velmi důležitý při každé příležitosti. Ať už se chystáte na první rande, nebo na pracovní pohovor, v obou případech chcete na první pohled zapůsobit co nejlépe. Měli byste proto v první řadě dbát na správný výběr oblečení. Pro ženy jsou obecně nejlepší volbou šaty. Šaty totiž působí žensky, něžně, kultivovaně a zároveň důstojně a elegantně. Pokud si chcete ihned vybudovat přirozený respekt ať už ze strany potenciálního budoucího partnera, nebo budoucího zaměstnavatele, šaty vám k tomu výrazně napomohou. Přestože na amando.cz není vůbec problematické najít vhodné šaty pro každou příležitost, rádi vám k našemu širokému sortimentu produktů přineseme i pár tipů, jak správně sladit svůj outfit z příležitosti prvního rande. Tipy pro vhodný outfit na pracovní pohovor vám přineseme v dalším článku.

Šaty na první rande

Základním rozhodujícím faktorem při výběru šatů by měla být otázka pohodlí. Komfortní šaty, ve kterých se budete cítit příjemně vám dodají na sebevědomí, nebudete se neustále rozptylovat přemýšlením nad tím, co vás kde škrábe, co vás tlačí, nebo zda vám toho odněkud nevykoukne až příliš. Během rande byste se měli po celou dobu soustřeďovat na svého partnera a neřešit žádné problémy. Pokud budete nakupovat na amando.cz, opravdu se nemusíte obávat toho, že byste se v šatech cítili nepohodlně. Všechny naše šaty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších látek. Je už jen na vás, jaký střih a styl šatů s vyberete, abyste cítil co nejpohodlněji. Doporučujeme vám však zvolit středně dlouhé šaty, které vás příliš neodhalují, ale zároveň nepůsobí příliš konzervativní.

Výběr střihu šatů dále závisí také na tom, které partie těla byste raději nechali zahalené a které chcete zvýraznit. Pokud máte například přitažlivé a hezké ramena, jsou pro vás velmi vhodné šaty bez rukávů, případně šaty s vázáním kolem krku, díky čemuž vyniknou vaše ramena.

Pokud jsou vaší předností zase štíhlé dlouhé nohy, zvolte kratší obtažené šaty. Některé ženy se zase mohou pyšnit plným a pevným poprsím. Pro tyto dám nabízíme šaty s hlubokými výstřihy ve tvaru V, které dokonale zvýrazní tuto jejich přednost. Dejte si však pozor, aby váš výsledný outfit nepůsobil příliš vulgární a vyzývavě.

Štíhlé dámy se nemusejí bát zvolit obtažené šaty, které precizně kopírují tělo. Vašeho partnera nimi jistě zaujmete a nedopustíte, aby přehlédl vaši vypracovanou postavu. Plnějším dámám nedoporučujeme zvolit právě obtažené šaty. Ty by to totiž vaší postavě přidaly ještě více kilo. Zvolte raději volnější šaty nebo šaty střižené do tvaru A.

Nebojte se ani méně tradičních kombinací šatů. Velmi trendy je například kombinace šaty a riflová bunda, či šaty a kožená bunda. Pokud by vás zajímalo, jak se dá v těchto kombinacích opravdu zazářit, podívejte se na náš blog.

V dalším článku se můžete těšit na rady a tipy, jaké šaty si obléci na pracovní pohovor.

 (326)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla