Mikina - ano či ne?

 (137)  


Mikina sice na první pohled vypadá velmi chlapecky, ale vše závisí na úhlu pohledu. A samozřejmě i od toho, k čemu ji sladíte. Mikiny jsou v posledních letech v ženské módě velmi populární a my jednoznačně víme proč! Mikiny jsou mimořádně pohodlné, dají se kombinovat s elegantním i sportovním oblečením, k teniskám, ba dokonce i k lodičkám a dodávají výrazný styl. Rozhodli jste s vy pořídit si novou mikinu. Představíme vám, jaký styl si můžete zvolit.

1. Mikina na zip

Pokud si chcete pořídit právě mikinu na zip vězte, že se spíše hodí ke sportovnímu stylu, teniskám či k stylovým botám na šněrování a riflím. Případně ve volném čase i ke teplákům! Vždyť kdo se nechce cítit pohodlněji než pohodlně. Mikiny na zip mají zároveň velkou výhodu v tom, že je snadno zkombinujete s krátkým nebo dlouhým tričkem nebo tílkem a leckdy budete chtít jejich stylově převážete kolem pasu.

 


2. Elegantní styl mikiny

 

Fantastický kousek ve vašem šatníku, který můžete bez problémů kombinovat se sukní nebo obléci na šaty. Takový elegantní styl mikiny je ideálním kompromisem mezi sportovním a sportovně elegantním.

 

3. Šaty a la mikina


Ano, i takové existují a budete z nich nadšené - jsou pohodlné a zároveň ideální na procházky, volný čas nebo do města.

Na závěr jen tolik - neváhejte si pořídit alespoň jednu mikinu do vašeho šatníku. Nošení mikiny budete milovat! Kromě toho je to velmi nadčasový kousek, který tak brzy z módy nevyjde.

 (137)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla