Jak se obléci na zimní procházku?

 (125)  

Zima je zde sice v plné kráse, ale neznamená to, že musíme trávit dlouhé zimní dny a večery pouze doma, a to zejména během nadcházejících svátků. Ačkoli nás možná mráz bude trochu štípat, je to období, kdy příroda spí a má své osobité kouzlo. Vy se během této krásné sezóny můžete vydat na zimní toulky ve vašem oblíbeném oblečení. Jak však zvolit oblečení tak, abyste vypadaly pěkně, cítili se pohodlně a navíc - nebyla vám zima? My vám v následujícím článku prozradíme, jak na to.

 Vrstvěte

 Vrstvení je během zimy základ. Umožní vám to stále nosit i oblečení, které se na tuto sezónu typicky nehodí - jako jsou, například, halenky nebo košile. Na druhé straně je vrstvení i ideální, pokud si půjdete sednout do koliby či kavárny. Tehdy prostě date dolů jednu z vrstev a nebude vám teplo. Oblečení, které na sebe navrstvit, můžete poskládat z různých kousků. 

Může to být zmiňovaná košile a svetr nebo obyčejné triko se svetrem na knoflíky. Vrstvami si zajistíte, že vám bude opravdu teplo. Skvělé tipy na vrstvení oblečení najdete iv tomto článku.

Šála a čepice je základ

 

Právě přes hlavu uniká přes zimu velké množství tělesného tepla. Proto je v chladných dnech čepice opravdu základ. O šále ani nemluvě. Ochrání vás před případnou nemocí a skutečně vám dodají pocit tepla. Ba co víc, dodají vašemu oblečení zcela nový rozměr. Dnes velmi jednoduše najdete šálu nebo čepici přesně podle vašich představ. Hodí se opravdu každému - stačí jen najít styl, který přistane právě vám.

Velkou výhodou je to, že v aktuální módě se nosí stejně elegantní kalhoty, rifle, ale klidně i stylové tepláky. Samozřejmě, nemáme na mysli ty, které nosíte doma nebo na volný čas, ale tepláky či pohodlné kalhoty, které budou skvělou volbou právě na vaši procházku či do města. A tak si opravdu můžete být jisté, že vám bude příjemně a pohodlně.

 

Pohodlí a pocit tepla je zimě přece opravdu základ!

 (125)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla