Jak nosit košile?

 (622)  

Košile dnes rozhodně nepatří pouze do kanceláře. Můžete ji nosit na množství způsobů, kombinovat, vytvářet různé styly a rozhodně v ní budete vypadat neodolatelně! Velkou výhodou nošení košil přitom je, že se dá v ní vypadat elegantně a sportovně zároveň. Vše závisí pouze na tom, jak se ji rozhodnete zkombinovat. My však doporučujeme tyto dokonalé oufity s košilí:

 Žíhaná klasika

Klasická jednobarevná nebo žíhaná košile je právě ten kousek, který nemůže chybět ve vašem šatníku. Vyberte si buď jednobarevný styl košile nebo něco odvážnější - košili s pásky. Tento styl vypadá bezchybně s úzkými riflemi či elegantnějšími úzkými kalhotami. Jak femme Fata budete působit, když si dáte ke této košili sukni s úzkým střihem. Neváhejte ani kombinovat a dejte si na košili vestu či riflové bundy. Klidně můžete použít také doplněk ve tvaru delšího náhrdelníku.

 

Asymetrická košile

Objevte i něco netradičního! Objevte množství asymetrických košil, které vypadají zajímavě. Dodají vám osobitý styl. Můžete ji zkombinovat is kraťasy a s hrubými punčoškami v chladnějším počasí, s krátkou sukní či s džínami.

Volánky

Pamatujete si ještě na někdejší módu ve stylu žabó? I takový styl se pro vás hodí! Výborně se nosí právě do práce, protože tuto košili můžete zkombinovat se sukní či s elegantními kalhotami. Kombinujte ji i se sakem nebo svetříkem. Dobře se budete cítit v jakékoliv barvě této košile či střihu. Nebojte se volánů, jsou zábavné.

Přečtěte si i několik dalších způsobů, jak kombinovat košili.

 (622)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla