Čepice vám opravdu sluší!

 (87)  

Přes zimu je čepice více než nezbytný doplněk. Mnozí z nás ji nepříliš rádi nosí, protože si myslíme, že vypadáme v nich neforemně, případně příliš dětsky. Faktem však je, že nejvíce tepla nám uniká právě přes hlavu. A věřte však, že během dlouhé zimy čepici opravdu oceníte. Stačí si jen vybrat, jaký střih se vám hodí. Čepice na zimu se tak pro vás stane neocenitelný doplněk a my si řekneme více k stylem čepic, které pro vás mohou být vhodné.

Baret

Baret se hodí spíše k rozpuštěným vlasům a vytvoříte si s ní jemně romantický styl. Určitě ji noste raději ke elegantním, případně ke sportovně-elegantním kabátem. Nebude se vám hodit ke větrovce. Barety naleznete v množství barevných kombinací a hodí se vám na volný čas, případně do práce. Jsou skvělé i během podzimu nebo časného jara.

Čepice s bambulí

Čepice s bambulí bude váš ideální zábavný společník, je hravá a stylová. Výhodou tohoto stylu čepice je, že se hodí i k elegantnímu kabátu a rovněž ke sportovní bundě. Ovšem pozor - čepice s bambulí může působit občas trochu infantilně, proto ji doporučujeme spíše pro volný čas. Čepice s bambulí vypadá krásně a fantasticky zimne, když ji zkombinujete se šálou stejného stylu.

 

Klasická čepice na zimu

Klasickým stylem čepice na zimu nic nezkazíte. Hodí se pro ty z vás, které nechcete příliš vyčnívat z davu a máte rady něco klasické, ale zároveň trendy. Hodí se bez problémů k jakémukoliv typu obličeje a je vhodnější ji zkombinovat s elegantním oblečením. Také skvělý doplněk, který vás zahřeje a přidá vám zajímavý vzhled!

 (87)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla